Hakkımda

Ben Gürer Ilgar – Y.T.Ü. Elektronik ve Hab. Mühendisliği mezunuyum. Full Stack Web Development, Google SEO ve Dijital Pazarlama eğitimleri alarak uzmanlaştım. 10 yıl özel sektörde yazılım şirketlerinde web tasarımcısı, proje mühendisi ve yönetici olarak çalıştım. Sonra kendi yolumu çizerek ilk özel e-ticaret web sitemi geliştirdim.

Dijital pazarlama, SEO, Sosyal medya pazarlama kavramları ilk çıktığından bu yana geliştirmiş olduğum sitelerde uyguluyorum ve başarılar elde ediyoruz.

2011 yılından bu yana, 500’den fazla firmaya teknolojik danışmanlık, kurumsal web tasarımı, dijital pazarlama, sosyal medya pazarlaması yaptım ve eğitimler verdim.

Şu an SEOWPClub ile işletmelere ve markalara güçlü teknolojik ekipmanlar ve yazılımlar ile “Kurumsal Web Site Tasarımı, E-ticaret Web Sitesi Tasarımı, CSS, JS, PHP sorun çözme ve özelleştirme, Wordpress Web Tasarımı, SEO (Sertifikalı), Dijital Pazarlama (Sertifikalı), Google Ads Reklamları (Sertifikalı), Sosyal Medya Stratejileri konularında freelance proje bazlı eğitim ve destek vermeye devam ediyorum.

Bana tüm sorularınız için bana iletişim bölümünden ya da aşağıdaki buton ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Dijital Pazarlama, SEO Hizmeti

Referanslar

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Dijital Pazarlama, SEO Hizmeti

Başa dön tuşu